Ücretsiz javascript pdf kitap

Ücretsiz Javascript Pdf Kitabım

Yaklaşık 5 ay önce başlamış olduğum javascript öğrenme sürecini temel anlamda bitirmiş durumdayım. Bu süreçte aldığım javascript notlarımı bir javascript pdf kitap haline getirerek sizlere ücretsiz olarak paylaşıyorum. Neden kitap haline getirdiğimi ve neden ücretsiz olarak paylaştığımı açıklayayım.

Neden notlarını Javascript pdf kitap haline getirdin?

Aslında çok büyük bir nedeni yok. İlk başlarda 5-10 sayfalık küçük bir not defteri idi. Sonra javascriptte ilerledikçe 20-30-40 … sayfalık not defteri oluşmaya başladı. Bir süre sonra acaba aldığım notları düzenleyip tam bir kitaba benzemese den bir kitap haline mi getirsem diye düşündüm. Çünkü kaybedecek çok fazla bir şeyim yoktu. Aksine kazandığım bilgiler oldu. Mesela word de kitap nasıl hazırlanır onu öğrenmiş oldum.😊. Word kullanımım çok daha fazla yaygınlaştı. Kısa bir özet geçersem. Aldığım notlar not dan çok kitaba benzeyince bende aldığım javascript notlarımı pdf şeklinde kitap haline çevirme kararı aldım. İyi mi ettim bilemedim.😂

Neden ücretsiz olarak paylaşıyorsun?

Evet neden ücretsiz olarak paylaşıyorum. Çünkü ücret verilebilecek bir hali olduğunu düşünmüyorum. Yani dediğim gibi ben bu kitabı başta not olarak hazırladım. O yüzden çok fazla özenmedim. Kitaba çevirme işleminde de çok fazla özendiğim söylenemez. Zaten başta da ben bu aldığım notları kitap haline çevireceğim sonra pdf olarak satacağım gibi bir düşüncem, idealimde yoktu. Hâlâ da yok. 😊😊 Bu yüzden ücretsiz olarak paylaşıyorum.

Javascript pdf kitabını nasıl indirebilirim?

Bunun için çok fazla uğraşmana gerek yok en aşağıya bırakmış olduğum kocaman indir butonuna basarak indirebilirsin. İndir butonuna basınca yeni sekmede mega.nz sitesine yönlendirileceksin. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak.

meganz javascript pdf kitap

Eğer üyeliğiniz var ise “Download” butonuna basarak kolayca indirebilirsiniz. Ama eğer üyeliğiniz yok ise. Aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriniz.

javascript pdf tikla
Javascript pdf kitabı indirmek için resme tıklayınız.
javascript pdf kitap download
Oklar ile gösterilmiş download butonuna tıklayınız. Javascript pdf kitabı indirilmeye başlayacaktır.

Lütfen küçükte olsa bir yorum bırakınız…

Default image
Musa Yazlık
Merhaba. Benim ismim Musa Yazlık. 2017'den beri web yazılım ve web tasarım ile uğraşmaktayım. Buna ek olarak şuanda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik-Bilgisayar Bilimleri ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri olmak üzere çift üniversite okuyan bir üniversite öğrenciyim.

15 Yorum

  1. Allah razi olsun kardesim .Super

  2. Teşekkürler hocam, başarılar 🙂

  3. Elinize emeğinize sağlık hocam harika olmuş!

  4. Teşekkür ederim başarılar…

  5. Ellerinize sağlık.

  6. Teşekkürler dostum, gayet güzel bir kitap olmuş.

  7. Güzel Bir Düşünce ve Paylaşım.

  8. emeğinize sağlık başarılar dilerim

  9. Emeğinize sağlık. Başlamak için kullanılabilecek yeterli bilgiye sahip..

  10. Elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.

Lütfen bir yorum bırakınız