Projelerim

Merhabalar. Bu sayfa tasarım ve yazılım öğrenirken yapmış olduğum projelerimden ibarettir. Bir bilgiyi öğrendikten sonra küçükte basitte olsa bir proje yaparım. Bu sayfada ise tasarım alanında figma , yazılım alanında ise html, css, javascript ,php ve python ile yapmış olduğum projelerimi sizler ile paylaşıyorum. Projelerin altında bulunan indir butonuna tıklayarak projelerimi kullanım koşullarına uyarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Tasarım Projelerim

Docverolin

Tamamlandı

Figma da yapmış olduğum bir tasarım. Bootstrap 5 grid sistemine uygun olarak tasarladım. Aynı zamanda Design system sayfasını da yapmayı ihmal etmedim. 😊

Yakında eklenecek

Yakında eklenecek

Yakında eklenecek

Yakında eklenecek

Yakında eklenecek

Yakında eklenecek

Yazılım Projelerim

Tasarımdan Koda 1

Tamamlandı

Facebook ta takip etmiş olduğum ingilizce bir yazılım grubunda görmüş olduğum tasarımı tasarım sahibinden izin alarak html koda döktüm.
Küçükte olsa böyle projeler yapmayı seviyorum. Proje dosyalarına aşağıdaki indir butonundan ulaşabilirsiniz.

Wollocol Html Teması

Yarım Proje

Html ve Css öğrenirken yapmış olduğum tek sayfalık bir html tema projelerimden biridir. Proje yarım kalan projelerimden biridir. Bitirmek nasip olmadı 🙂 Belki size olur. Tamamlayıp kullanmak size kalmış. Proje dosyalarına aşağıdaki indir butonundan ulaşabilirsiniz.

Gogni Html Teması

Yarım Proje

Html ve css ilk öğrendiği zamanlarda yapmış olduğum basit tek sayfalık bir html teması projemdir. Yarım kalan kısmı About kısmını yapmamışım. Orasıda yapılırsa kullanılabilecek bir html temasıdır. Proje dosyalarına aşağıdaki indir butonundan ulaşabilirsiniz.

Developers Cart Projesi

Tamamlandı

Owl-carousel slider yapısını öğrendiğimde yapmış olduğum küçük bir projedir.
Proje dosyalarına aşağıdaki indir butonundan ulaşabilirsiniz.

Linear Gradient Button Projesi

Tamamlandı

Basit bir buton tasarım projemdir. Hover özelliği de bulunmaktadır.Tabi sadece tasarım değil html kodlaması da var ona da aşağıdaki indir butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MinClass Css Kütüphanesi

Version : 1.0

Html kodlama yaparken css ile çok uğraşmadan sadece class vererek işimi daha hızlı bitirmek için yapmış olduğum bir css kütüphanesi idi. Şuanda pek kullandığım söylenemez. Ama yinede paylaşmak istedim. Belki kullanırsınız. Aşağıdaki linkten css kütüphanesini indirebilirsiniz.